Společnost

Zaměřujeme se především na výrobu pro strojírenství a stavební průmysl. V těchto oborech máme více jak 25 let zkušeností. Sídlíme v areálu průmyslové zóny v Kněžpoli u Uherského Hradiště. Produkce probíhá v pěti výrobních a skladovacích halách na celkovém prostoru přes 6000 m2. Pro manipulaci s rozměrnými díly jsou výrobní prostory vybaveny mostovými jeřáby. Náš strojový park obsahuje pouze nejmodernější stroje pro zpracování plechů s vysokým stupněm automatizace.
Výrobu ve společnosti charakterizují dva hlavní směry:

Výroba ocelových svařovaných konstrukcí: Dodáváme nosné konstrukce obytných kontejnerů firmám s evropskou i celosvětovou působností.

Zpracování plechu: Na přání zákazníka umíme vyrobit široký sortiment součástí z plechových polotovarů, včetně montážních operací, povrchových úprav a dohodnutého balení. Dodáváme díly do výtahových, stavebních a regálových systémů a dalších aplikačních oblastí po celém světě.

Veškerá naše produkce je v souladu s požadovanými normami, tak aby byly zaručené kvalitativní, environmentální a další požadavky na naše výrobky a služby.

Snažíme se našim zákazníkům poskytovat co nejlepší služby. Proto neustále investujeme prostředky do rozvoje strojového parku, zlepšování procesů a zvyšování kvalifikace společnosti i zaměstnanců.